czwartek, 31 sierpień 2017 11:54

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Napisał 

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i kontaktów.

W planach mamy giełdę kontaktów (weź ze sobą wizytówki), „grę w statki” (warsztatową grę integracyjną ), smaczny obiad, który przygotuje nam Niebieski Syfon oraz spotkanie z 2 niezwykłymi gośćmi – Arturem Waczko i Sławomirem Wojtkowskim, czyli dyrektorami Warszawskiej Szkoły Reklamy. Ci dwaj nie zgadzają się w niemal każdej kwestii i dzięki temu     z dobrymi rezultatami prowadzą setki skutecznych kampanii reklamowych. Można będzie się z nimi pokłócić, pogadać lub poprosić o radę.

Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje m.in.:
* spotkania autorskie z Filipem Berendtem prowadzone przez Iwo Zmyślonego
* warsztaty dla dzieci przygotowane przez Wawa Design Festiwal
* wystawa prac warszawskiego sektora kreatywnego.

Z uwagi na otwarty, bezpłatny charakter spotkania oraz konieczność dostosowania poczęstunku do liczby gości prosimy o rejestrowanie się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Więcej w tej kategorii: « Nagrody WPEK rozdane!

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu