środa, 05 luty 2014 11:37

"Rozegraj miasto" czyli piąte spotkanie z cyklu "Środy z planszówkami"

Napisane przez 
Środy z planszówkami - gry obywatelskie dla III sektora Środy z planszówkami - gry obywatelskie dla III sektora

Fundacja Innowatorium i Federacja Mazowia zapraszają Państwa do udziału w piątym spotkaniu z cyklu „Środy z planszówkami – gry obywatelskie dla III sektora” skierowanym do osób działających w organizacjach pozarządowych.

Podczas spotkań poznają Państwo nowe, atrakcyjne narzędzia w postaci gier obywatelskich i kooperacyjnych, które będą mogli Państwo wykorzystać w swojej działalności. Dodatkowo będą mieli Państwo okazję do nawiązania kontaktów z innymi działaczami.

Najbliższe spotkanie przy grze „Rozegraj Miasto” (CKS) odbędzie się 19 lutego o godz. 18:00 w siedzibie Stoczni (ul. Bracka 20 b)

Pod koniec spotkania zostaną rozlosowane egzemplarze gry.


 

Na spotkaniach obowiązuje wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji. Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego, do północy.

 

Szczegóły na temat spotkania i gry znajdziecie Państwo na wydarzeniu na Facebooku.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizator: Fundacja wspierania edukacji i rozwoju „Innowatorium"

Partnerzy wydarzenia: Federacja MazowiaStocznia

Patron medialny: warszawa.ngo.pl

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu