Wydrukuj tę stronę
wtorek, 05 listopad 2013 13:35

Listopadowa Środa z planszówkami

Napisał 
Środy z planszówkami Środy z planszówkami

Fundacja Innowatorium i Federacja Mazowia zapraszają Państwa do udziału w drugim spotkaniu z cyklu „Środy z planszówkami – gry obywatelskie dla III sektora” skierowanym do osób działających w organizacjach pozarządowych.

Podczas spotkań poznają Państwo nowe, atrakcyjne narzędzia w postaci gier obywatelskich i kooperacyjnych, które będą mogli Państwo wykorzystać w swojej działalności. Dodatkowo będą mieli Państwo okazję do nawiązania kontaktów z innymi działaczami.

Najbliższe spotkanie przy grze „Belfedar” (CEO) odbędzie się 20 listopada o godz. 18:00 w klubokawiarni Powiększenie (ul. Nowy Świat 27). Pod koniec spotkania zostaną rozlosowane egzemplarze gry.

Na spotkaniach obowiązuje wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji. Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada, do północy. W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z jednej organizacji.

Szczegóły na temat spotkania i gry znajdziecie Państwo na wydarzeniu na FacebookuEwentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium"

Parterzy wydarzenia: Federacja Mazowia, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Klubokawiarnia Powiększenie 

Patron medialny: warszawa.ngo.pl

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy.