wtorek, 05 listopad 2013 13:35

Listopadowa Środa z planszówkami

Napisał 
Środy z planszówkami Środy z planszówkami

Fundacja Innowatorium i Federacja Mazowia zapraszają Państwa do udziału w drugim spotkaniu z cyklu „Środy z planszówkami – gry obywatelskie dla III sektora” skierowanym do osób działających w organizacjach pozarządowych.

Podczas spotkań poznają Państwo nowe, atrakcyjne narzędzia w postaci gier obywatelskich i kooperacyjnych, które będą mogli Państwo wykorzystać w swojej działalności. Dodatkowo będą mieli Państwo okazję do nawiązania kontaktów z innymi działaczami.

Najbliższe spotkanie przy grze „Belfedar” (CEO) odbędzie się 20 listopada o godz. 18:00 w klubokawiarni Powiększenie (ul. Nowy Świat 27). Pod koniec spotkania zostaną rozlosowane egzemplarze gry.

Na spotkaniach obowiązuje wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji. Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada, do północy. W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z jednej organizacji.

Szczegóły na temat spotkania i gry znajdziecie Państwo na wydarzeniu na FacebookuEwentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium"

Parterzy wydarzenia: Federacja Mazowia, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Klubokawiarnia Powiększenie 

Patron medialny: warszawa.ngo.pl

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu