Wydrukuj tę stronę
piątek, 11 marzec 2016 20:48

Kolejna Środa z planszówkami!

Napisane przez 

W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy wznowić “Środy z Planszówkami”, czyli cykl spotkań przy grach obywatelskich organizowanych dla III sektora. Pierwsza odsłona “Śród z Planszówkami” odbywała się od października 2013 roku do maja 2014 roku. A jak środy będą wyglądać w tym roku? Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy? 

 

Tegoroczna edycja “Śród z Planszówkami” przewiduje pięć spotkań - od stycznia do maja 2016 roku. Przygotowaliśmy zróżnicowane tematycznie gry, o odrębnej mechanice i dużym potencjale. Podczas każdego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość udziału w rozgrywkach, dyskusji dotyczącej przebiegu gry i jej dokładnej analizy. Chcemy by “Środy z Planszówkami” stały się platformą integracyjną dla przedstawicieli III sektora i szansą na zagłębienie się w tematykę gier planszowych i możliwości jej wykorzystania w organizacjach pozarządowych. Na zakończenie cyklu planujemy opublikowanie katalogu z opisami i recenzjami gier oraz propozycją ich wykorzystania w pracy III sektora.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 23 marca (środa) w siedzibie naszej fundacji (ul. Kredytowa 6/22, Warszawa) o godz. 18.00. 

Więcej informacji na profilu facebookowym.