piątek, 11 marzec 2016 20:48

Kolejna Środa z planszówkami!

Napisane przez 

W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy wznowić “Środy z Planszówkami”, czyli cykl spotkań przy grach obywatelskich organizowanych dla III sektora. Pierwsza odsłona “Śród z Planszówkami” odbywała się od października 2013 roku do maja 2014 roku. A jak środy będą wyglądać w tym roku? Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy? 

 

Tegoroczna edycja “Śród z Planszówkami” przewiduje pięć spotkań - od stycznia do maja 2016 roku. Przygotowaliśmy zróżnicowane tematycznie gry, o odrębnej mechanice i dużym potencjale. Podczas każdego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość udziału w rozgrywkach, dyskusji dotyczącej przebiegu gry i jej dokładnej analizy. Chcemy by “Środy z Planszówkami” stały się platformą integracyjną dla przedstawicieli III sektora i szansą na zagłębienie się w tematykę gier planszowych i możliwości jej wykorzystania w organizacjach pozarządowych. Na zakończenie cyklu planujemy opublikowanie katalogu z opisami i recenzjami gier oraz propozycją ich wykorzystania w pracy III sektora.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 23 marca (środa) w siedzibie naszej fundacji (ul. Kredytowa 6/22, Warszawa) o godz. 18.00. 

Więcej informacji na profilu facebookowym.

Więcej w tej kategorii: « Środy z planszówkami

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu