Szkolenia Innowatorium

Szkolenia Innowatorium

W ramach Akademii Rozwoju Lokalnego wspieramy przedstawicieli samorządów terytorialnych, organizacji pozarządowych i instytucji prywatnych w opracowywaniu oraz realizacji wysokiej jakości projektów współfinansowanych ze środków UE, przyczyniających się do rozwoju społecznego. Organizujemy szkolenia, webinaria oraz konsultacje (również bezpłatne). Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Artur Wywigacz
534 290 998
szkolenia@innowatorium.org

Fundacja Innowatorium zaprasza na bezpłatne webinarium "Fundusze Europejskie szansą na rozwój gmin w latach 2014 – 2020", które odbędzie się 6 września 2016r. o godzinie 14:00.

Plan webinarium

1. Umowa Partnerstwa - najważniejsze elementy
2. Przedsięwzięcia możliwe do sfinansowania z funduszy UE w latach 2014 - 2020;
3. Podział środków - programy operacyjne;
4. Ogólne zasady ubiegania się o środki;
5. Polityki horyzontalne;
6. Najważniejsze akty prawne związane z programami w perspektywie finansowej 2014 - 2020

 Aby móc uzestniczyć w prezentacji należy wysłać zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, adres mail, nr telefonu oraz nazwę reprezentowanej przez Państwa instytucji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jeśli Państwa zgłoszenie zostanie przyjęte, otrzymają Państwo indywidualne hasło dostępu, po wprowadzeniu którego będą Państwo mieli dostęp do prezentacji. 
W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o możliwości otrzymania dostępu do wykładu decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy, 
zespół Fundacji Wspierania Edukacji i Rozwoju INNOWATORIUM

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu