sobota, 12 sierpień 2017 11:12

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 19.08

Napisał 

Już w najbliższą sobotę w Centrum Kreatywności Targowa realizować będziemy kolejne wydarzenie z cyklu Otwarte w Soboty. Tym razem skupiamy się przede wszystkim na maluchach.

Każdy chętny będzie mógł przyjść i stworzyć swoje własne prace podczas kreatywnych warsztatów organizowanych przez Wawa Design Festiwal. Do tego starszaki, w wieku do 100 lat będą mogły sprawdzić swoje siły w trakcie zabaw animacyjnych organizowanych przez Games Development.

Do tego wszystko dziać się będzie w pięknym budynku Centrum Kreatywności Targowa 56, gdzie rozstawiliśmy prezentację prac Warszawskiego sektora kreatywnego. Spotkaniom towarzyszą dodatkowe atrakcje: spotkania autorskie prowadzone przez Iwo Zmyślonego.

Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach OTWARTA ZĄBKOWSKA Spotkania realizowane są we współpracy z m.st. Warszawa w ramach projektu Otwarte w Soboty.

Teodor Sobczak

 Trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe (technologia flash), edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 

Partnerzy

 

Mazowia

Fundacja Szansa Dzieciom

Logo Obserwatorium

 

 

Lubią nas:

Centrum Kreatywności Targowa "Otwarte w Soboty" - 02.09

Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i

Nowa gra planszowa - Invest In...

Od początku roku trwały intensywne prace nad grą planszową, którą realizowaliśmy na zamówienie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Gra będzie wspierać szkolenia Samorządów pod kątem wdrażania Standardów Obsługi Inwestora. Oto kilka zdjęć gotowego pudła.

Jak tu zdobyć media w pełni zgodnie z prawem, z odpowiednią licencją i do tego darmowe?

Sposobów jest wiele, ale http://search.creativecommons.org/ zdecydowanie może ułatwić poszukiwania. Oczywiście, zawsze na stronie docelowej należy się upewnić na jakiej licencji udostępniana jest treść.

Menu